XXIV ročník ligy MU 2017-8

Termínová listina XXIV ročníku 2017 – 2018 ligy MU

23.9.2017. Čáslav Na fortně                    Výbor MU      C

30.9.2017. Libenice                                    Výbor MU      B

7.10.2017. Zruč n/S Hotel Baťov            Fiala                 B

21.10.2017. Malešov                                    Mareš              A

28.10.2017. Krucemburk                          Hülle

4.11.2017.    Kralice                                      Michal             B

11.11.2017.Panenský Týnec   MČR

Pá 17.11.2017. Dobrovítov                          Vopelák          B

So 18.11.2017. Vepříkov

Ne 19.11.2017. Zruč n/Sáz. –  Grand slam  Fiala           B

25.11.2017. Šlapánov                                  Kopecký ml.

2.12.2017. Libenice                                      Studnička       A

9.12.2017. Labská Chrčice                        Kříž                   B

16.12.2017. Kladruby n/L                          Pokorný, Hubený  A

Út 26.12.2017. Libčany  13.oo hod.

Pá 29.12.2017. Řečany – družstva 10.oo hod.

So 30.12.2017. Hlízov – tradiční večerní 18.oo hod.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – 2018 – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

6.1.2018.    Čáslav Na fortně                     Hrčka                B

13.1.2018.  Libenice                                     Studnička         B

20.1.2018. Radostín                                    Zadina

27.1.2018.  Barovice                                    Havl.Brod

3.2.2018.   Jindice                                        Fanta, Holeček  B

10.2.2018. Zruč n/Sáz.       Sportbar U Gatěho                    B

17.2.2018. Dobrá                                           Havl.Brod

24.2.2018. Hlízov – tradiční odpolední

3.3.2018.   Knyk                                             Havl.Brod

10.3.2018.  Dobrovítov                                Vopelák                B               

17.3.2018.  Labská Chrčice                         Kříž                        A

24.3.2018. Havl.Brod – Bowling               Tesař

31.3.2018. Žďár n/Sáz.  –  hotel Hajčman

14.4.2018.  Kladruby n/L                            Pokorný, Hubený  A

21.4.2018.  Vlašim – U Houdy                    Jirsa                         B

28.4.2018. Břehy – Na cikánce   Zemědělský pohár    Cimfl   D

5.5.2018.   Čáslav Na fortně(závěr ligy) Nejedlo                    C

Termínová listina může doznat změn v času i místě konání.                                                                                  Za výbor MU starosta Fr. Nejedlo

Druhy hrané v lize: A – bez povinností     B – povinné 100(sám ne).                                                              C – povinný flek i 100(sám ne).

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *