24 ročník ligy MU 2017 – 2018

Závěrečný 18.turnaj ligy MU se konal 5.5.2018. v Čáslavi na Fortně.Zúčastnilo se 32 hráčů a nejvíce se dařilo družstvu Smetánky a Slobodanu Risteskému z téhož družstva.Je vidět,že i slabší družstvo může mít světlý okamžik.Počasí lákalo spíš ke koupání,ale dobré pivo i chlazená kořalička zahnaly chmury z tváří všech zúčastněných.A dobře propečený řízek také vykonal své.

Pořadí jednotlivců v čáslavském turnaji:1.Slobodan Risteski 2.Václav Dittrich 3.Zdeněk Mráček   4.Franta Mareš   5.Míla Holeček   6.Martin Marian   7.Mir. Etrych   8.Lubomír Bukáček   9.Karel Viták   10.Láďa Stýblo   11.Jar.Studnička 12.Standa Černuška   13.Zdeněček Hrbek   14.Zdeněček Pokorný   15.Milan Fertö   16.Jiří Chadraba   17.Láďa Kubíček   18.Ladislav Šindelář   19.Jan Brandejský   20.Vladimír Hrčka   21.Roman Kraus   22.Jiří Vopelák

Pořadí družstev v čáslavském turnaji:1.Smetánka 160 b   2.Žaludské eso 148 b 3.Čáslavští draci 145 b   4.Žďár n/S 143 b   5.Votroci 142 b   6.Zruč n/S 131 b   7.1.mariášová Praha 110 b 

V celkovém pořadí družstev došlo jen k minimálním posunům,jen druhé místo musela přenechat Zruč n/S Čáslavským drakům,kteří stáhli ztrátu čtyř bodů.Celkové pořadí družstev v 24 ročníku ligy MU:1.1.mariášová Praha 2671 2.Čáslavští draci 2653 b   3.Zruč n/S 2643 b   4.Votroci 2605 b   5.Smetánka 2376 b   6.Žaludské eso 2339 b

V celkovém pořadí jednotlivců došlo k mírným přesunům,ale celkové pořadí jednotlivců už bylo dané dopředu.Celkové pořadí jednotlivců v 24 ročníku ligy MU:1.Slobodan Risteski(Smetánka) 798 b   2.Jarda Studnička(Zruč n/S)794 b 3.Franta Mareš 768 b   4.Franta Nejedlo(Čáslavští draci) 753 b   5 – 6 Václav Dittrich(Žaludské eso) a Arnošt Kopecký(Zruč n/S) 747 b   7.Jindřich Novák (1.mariášová Praha) 746   8.Zdeněk Hrbek(Votroci) 744 b   9.Standa Černuška (Čáslavští draci) 740 b   10.Roman Kraus(1.mariášová Praha)739 b   11.Martin Marian(Čáslavští draci) 729 b   12.Jozef Pagáč(Votroci) 705 b   13.Ladislav Stýblo(Votroci) 704 b   14.Milan Fertö(Zruč n/S) 695 b   15-16 Jaroslav Zelený (1.mariášová Praha) a Miloslav Ronovský(1.mariášová Praha) 690 b  17.Láďa Kubíček(Smetánka) 676 b   18-19 Josef Čech(Votroci) a Zdeněk Pokorný(Žal. eso) 664 b 20.Vladimír Hrčka(Čáslavští draci) 654 b   21.Oldřich Šubrt(Zruč n/Sáz.) 634 b   22.Miloslav Holeček(Smetánka) 605 b   23.Jan Brandejský(Žal eso) 581 b   24.Jiří Vopelák(Žaludské eso) 543 b   25.Jaroslav Novák 334 b   26.Zdeněk Brůžek 330 b   27.Jaroslav Čarek 308 b   28.Antonín Dědourek 298 29.Jiří Michal st. 296 b   30.Vladimír Novák 271 b  31.Jan Kříž 260 b  32.Karel Viták 232 b   33.Luděk Strnad 208 b   34.Jiří Michal ml. 170 b   35.Jaroslav Michal 163 b   36.Josef Loužil 143 b   37.Zdeněk Mráček 136 b   38.Josef Dittrich 123 b  39.Lubomír Mráček 111 b  40.Jaroslava Zimmermannová 108 b  41.Leoš Fiala 91 b   42.Ladislav Mifek  90 b   43.Lubomír Bukáček 89 b atd.

Celkem se všech 18.turnajů zúčastnilo 123 borců,hráčů registrovaných v MU bylo 58.Někteří neregistrovaní hráči se zúčastnili více turnajů a tak vypadá pořadí neregistrovaných hráčů:1.Miroslav Matouš 174 b   2.Milan Cimfl 170 b 3.Ladislav Šindelář 163 b   4.Jiří Lukeš 146 b   5.Karel Veselý 110 b   6.Karel Obermajer 107 b   7.Milan Hubený st. 102 b   8.Jaroslav Nekola 99 b   9.Zdeněk Houdek 97 b   10.Jiří Král 96 b   11.Karel Bulánek 89 b   12-13 Miroslav Krýbl a Miroslav Etrych 88 b   14.Milan Hubený ml. 84 b   15.Jaroslav Rezek 83 b   16.Jiří Mercl 74 b   17.Miroslav Rousek 70 b   18.Jan Zeman 67 b   19.Jiří Haken63 b   20.Lubomír Lang 60 b  atd.

Popřejme si letní odpočinek,dle chuti se zúčastněme letních lákadel(třeba i v podobě letních turnajů a až budeme znát přesné zahájení jubilejního 25 ročníku ligy MU dáme na těchto stránkách vědět. Za MU starosta Fr.Nejedlo   

 

 

17.turnaj ligy MU se konal ve Vlašimi v hospůdce U Houdy za účasti čtyřiceti hráčů.Na tomto turnaji si přijeli zahrát,kromě místních,i borci z Jihočeské ligy a nevedli si vůbec špatně.Vladimír Šindelář vyhrál,Josef Mareš skončil na sedmém místě a Josef Slabý skončil desátý.Turnaj byl zároveň memoriálem Josefa Adama a Jiřího Berana a z místních Vlašimáků ho vyhrál Antonín Dědourek.

Pořadí jednotlivců v 17.turnaji:1.Šindelář Vladimír   2.Hrbek Zdeněk   3.Nejedlo František   4.Risteski Slobodan   5.Marian Martin   6.Kraus Roman  7.Mareš Josef   8.Dittrich Václav   9.Dědourek Antonín   10.Slabý Josef   11.Čech Josef   12.Studnička Jaroslav   13.Mareš František   14.Novák Jindra  15.Hájíček Josef   16.Nevařil František   17.Hrčka Vladimír   18.Pokorný Zd.   19.Brůžek Zd.   20.Pagáč Jozef   21.Holeček Míla   22.Fajfr Jiří   23.Matouš Miloslav   24.Kubíček Ladislav   25.Michal Jiří st.   26.Michal Jiří ml.

Pořadí družstev v 17.turnaji:1.Čáslavští draci 158 b   2.Votroci 150 b 3.Smetánka 134 b   4.1.mariášová Praha 129 b   5.Zruč n/Sázavou 113 b  6.Žaludské eso 96 b

Celkové pořadí družstev po 17.turnajích:1.mariášová Praha 2.561 b 2.Zruč n/S 2.512 b   3.Čáslavští draci 2.508 b   4.Votroci 2.463 b   5.Smetánka 2.216 b   6.Žaludské eso 2.191 b

Celkové pořadí jednotlivců po 17.turnajích(bez odečtů):1.Risteski Boban 849 2.Studnička Jarda 822   3.Nejedlo Fr. 821   4.Novák Jindra + Mareš Fr. 813   6.Kopecký Arnošt 805   7.Hrbek Zd. 794   8.Dittrich Václav 785   9.Ronovský Míla 741   10.Kraus Roman 738   11.Pagáč Jozef 733   12.Fertö Milan 732   13.Marian Martin 731   14.Stýblo Láďa 730   15.Čech Josef 719   16.Černuška Standa 717   17.Pokorný Zdeněk 704   18.Kubíček Láďa 663   19.Zelený Jarda 653   20.Hrčka Vladimír 639   21.Šubrt Olda 600   22.Brandejský Jan 567   23.Holeček Míla 549   24.Vopelák Jirka 504   25.Novák Jarda 334

Pořadí jednotlivců po 17.turnajích(s odečty):1.Studnička Jarda 744 b   2.Risteski Boban 738 b   3.Nejedlo Fr. 717 b   4.Kopecký Arnošt 712 b   5.Mareš Franta 711 b   6.Novák Jindra 708 b   7.Kraus Roman 699 b   8.Hrbek Zd. 696 b 9.Černuška Standa 691 b   10.Dittrich Venda 688 b   11.Marian Martin 674 b   12.Pagáč Jozef 667 b   13.Ronovský Míla 657 b   14.Stýblo Láďa,Zelený Jarda 653 b   16.Fertö Milan 649 b   17.Čech Josef,Kubíček Láďa 632 b   19.Pokorný Zdeněk 617 b   20.Hrčka Vlad. 613 b   21.Šubrt Olda 600 b   22.Holeček Míla 549 b   23.Brandejský Jan 539 b   24.Vopelák Jiří 504 b   25.Novák Jarda 334 b

 

 

 

Šestnáctý turnaj ligy MU se konal za krásného slunečného počasí  v Císařské restauraci v Kladrubech n/Labem za účasti 29 hráčů.Nejvíce se dařilo Romanu Krausovi před Arnoštem Kopeckým a Jardou Studničkou,družstvům vévodila Zruč n/Sázavou před Votroky a 1.mariášovou Praha.

Pořadí družstev v 16.turnaji:1.Zruč n/Sáz. 169 b   2.Votroci 158 b   3.1.mariá- šová Praha 154 b  4.Čáslavští draci 141 b  5.Žaludské eso 116 b  6.Smetánka 96

Pořadí jednotlivců v 16.turnaji:1.Kraus Roman   2.Kopecký Arnošt   3.Stud- nička Jaroslav   4.Mifek Ladislav   5.Zelený Jaroslav   6.Pagáč Jozef   7.Stýblo Ladislav   8.Kubíček Ladislav   9.Fertö Milan   10.Mareš František   11.Nejedlo František   12.Hrbek Zdeněk   13.Cimfl Milan   14.Hubený Milan ml.   15.Čech Josef   16.Vopelák Jiří   17.Černuška Stanislav  18.Risteski Slobodan

Celkové pořadí družstev po 16.turnajích:1.1.mariášová Praha 2.432 b   2.Zruč n/Sázavou 2.399 b   3.Čáslavští draci 2.350 b   4.Votroci 2.313 b   5.Žaludské eso 2.095 b   6.Smetánka 2.082 b

Celkové pořadí jednotlivců po 16.turnaji:1.Risteski Slobodan 792 b  2.Kopecký Arnošt 775 b   3.Studnička Jaroslav 773 b   4.Novák Jindřich 766 b   5.Mareš František 765 b   6.Nejedlo Franttišek 763 b   7.Hrbek Zdeněk 735 b   8.Dittrich Václav 732 b  9.Ronovský Miloslav 719 b  10.Černuška Stanislav 717 b  11.Fertö Milan 709 b   12.Stýblo Ladislav 702 b   13.Pagáč Jozef 692 b   14.Kraus Roman 683 b   15.Marian Martin 675 b   16.Čech Josef 669 b   17.Pokorný Zdeněk 661 b 18.Kubíček Ladislav + Zelený Jaroslav 626 b   20.Šubrt Oldřich 600 b

 

 

15.tého turnaje v Labské Chrčici se zúčastnilo 37 hráčů a nejvíce se dařilo družstvu Žaludského esa a Láďovi Kubíčkovi.Velké změny v soutěži jednotlivců nenastaly,v družstvech navyšuje 1.mariášová Praha svůj náskok. Další týden má liga pauzu.Koná se však tradiční turnaj v Havlíčkovém Brodu na bowlingu a také přebor Prahy na Bílé Hoře(bližší informace má vítěz včerejšího klání Láďa Kubíček tel.605 283 700).

Pořadí družstev v 15.turnaji:1.Žaludské eso 170 b   2.1.mariášová Praha 157 b 3.Smetánka 147 b   4.Čáslavští draci a Zruč n/Sáz. 140 b   6.Votroci 137 b  Celkové pořadí družstev:1.1mariášová Praha 2.278 b   2.Zruč n/Sáz. 2.230 b  3.Čáslavští draci 2.209 b   4.Votroci 2.155 b   5.Smetánka 1.986 b   6.Žaludské eso 1.979 b

Pořadí jednotlivců v 15.turnaji:1.Kubíček Lad.   2.Vopelák Jiří   3.Pokorný Zd. 4.Stýblo Lad.   5.Mareš Fr.   6.Veselý Karel   7.Zelený Jar.   8.Dittrich Václav   9.Risteski Slob.   10.Tuček Jos.   11.Fertö Milan   12.Černuška Stan.  13.Nejedlo Fr.   14.Novák Jindra   15.Studnička Jar.   16.Halamíček Vít   17.Kopecký Arn. 18.Marian Martin   19.Bulánek Karel   20.Hrbek Zdeněk   21.Ronovský Míla 22.Pagáč Joz.   23.Šubrt Olda   24.Hubený ml.   25.Král Jiří   26.Holeček Míla Celkové pořadí jednotlivců:1.Risteski Slobodan 749 b   2.Novák Jindra 728 b 3.Kopecký Arnošt 716 b   4.Studnička Jaroslav 715 b   5.Mareš František 714 b 6.Nejedlo František 713 b   7.Dittrich Václav 700 b   8.Hrbek Zdeněk 686 b   9.Ronovský Míla 685 b   10.Černuška Stanislav 673 b   11.Fertö Milan 657 b  12.Stýblo Ladislav 648 b   13.Pagáč Jozef 637 b   14.Marian Martin 635 b   15.Pokorný Zdeněk 625 b   16.Čech Josef,Kraus Roman 623 b   18.Hrčka Vladimír 595 b   19.Kubíček Ladislav 573 b  20.Zelený Jaroslav 570 b  21.Šubrt Oldřich 558 b   22.Brandejský Jan 532 b   23.Holeček Míla 509 b   24.Vopelák Jiří 459 b   25.Novák Jaroslav 334 b   26.Čarek Jaroslav 274 b   27.Michal Jiří st.260 b   28.Brůžek Zdeněk 259 b   29.Novák Vladimír 246 b   30.Dědourek Antonín 244 b   31.Kříž Jan 219 b   32.Strnad Luděk 208 b

Nashledanou za tři neděle 14.4.2018.v Kladrubech n/Labem.Všechny přátele mariáše a aktivní hráče zve k účasti výbor a starosta MU.  

 

 

 

Ligový 14.turnaj proběhl v Dobrovítově,tradičně v příjemném prostředí, podložené výbornou polévkou i chutným obědem.Zúčastnilo se 41 hráčů a vítězství si tentokrát odnesl pan Ladislav Šindelář a družstvo 1.mariášové z Prahy.Příští turnaj se koná 17.3.2018.v Labské Chrčici v obvyklém času. Hraje se bez povinností.Srdečně zve výbor MU.

Pořadí jednotlivců ve 14.kole:1.Šindelář Ladislav   2.Hrčka Vladimír  3.Kopec- ký Arnošt   4.Kraus Roman   5.Toman Zdeněk   6.Ronovský Miloslav   7.Novák Jindřich   8.Fertö Milan   9.Dneboská Kamila   10.Nejedlo František   11.Zelený Jaroslav   12.Rousek Miroslav   13.Obermajer Karel   14.Vilímek Jiří   15.Pagáč Jozef   16.Risteski Slobodan   17.Šubrt Oldřich   18.Kosař Ivan   19.Raška Pavel  20.Zimmermannová Jaroslava   21.Brandejský Jan   22.Studnička Jaroslav

Celkové pořadí jednotlivců po 14.kolech:1.Risteski Slobodan 697 b   2.Novák  Jindřich 681 b  3.Kopecký Arnošt 672 b  4.Studnička Jaroslav 669 b 5.Nejedlo František 665 b   6.Mareš František 658 b   7.Dittrich Václav 647 b   8.Hrbek Zdeněk,Ronovský Miloslav 645 b   10.Černuška Stanislav 624 b   11.Kraus Roman 623 b   12.Fertö Milan 607 b   13.Pagáč Jozef 598 b   14.Marian Martin  592 b   15.Čech Josef,Stýblo Ladislav 591 b   17.Hrčka Vladimír 569 b   18.Pokorný Zdeněk 567 b   19.Šubrt Oldřich 520 b   20.Zelený Jaroslav 516 b   21.Kubíček Ladislav 513 b   22.Brandejský Jan 504 b   23.Holeček Miloslav 474 24.Vopelák Jiří 400 b   25 Novák Jaroslav 334 b

Pořadí družstev ve 14.kole:1.1.mariášová Praha 166 b   2.Zruč n/S 155 b   3.Čáslavští draci 136 b  4.Votroci 117 b  5.Smetánka 110 b  6.Žaludské eso 105 b

Celkové pořadí družstev po 14 kolech:1.1.mariášová Praha 2.121 b   2.Zruč n/S 2.090 b   3.Čáslavští draci 2.069 b   4.Votroci 2.018 b   5.Smetánka 1.839 b   6.Žaludské eso 1.809 b

 

 

 

Třináctý turnaj ligy MU se konal ve Zruči n/Sázavou ve sportbaru U Gatěho za účasti 32 borců.Účast podpořili,kromě družstva Zruče n/S,další čtyři hráči ze Zruče a nevedli si vůbec špatně.Většinou překonali svými výkony i polovinu A družstva Zruče n/S.Zima za okny nezkazila dobrou náladu a výborná krmě tuto dobrou náladu podpořila.Klání v přátelském duchu našlo v nejlepší formě Arnošta Kopeckého před Jardou Studničkou a Slobodanem Risteskim. V družstvech po delší době ukázali svoji sílu Čáslavští draci před Zručí n/S a Smetánkou.Liga MU bude mít teď měsíční pauzu.To ale neznamená,že přá- telé této hry budou ochuzeni o turnaje.24.2.proběhne veliký tradiční turnaj v Hlízově(od 13.oo hod.),17.2.a 3.3.pořádají turnaje v Dobré a Knyku přátelé mariáše z Havlíčkova Brodu.A 10.3.2018.se sejdeme v Dobrovítově ke čtrnác- tému turnaji naší ligy.Na shledání s co největší účastí se těší výbor MU.

Výsledky jednotlivců ve 13.kole:1.Kopecký A.   2.Studnička Jar.   3.Risteski S.   4.Brůžek Zd.   5.Černuška St.   6.Marian M.   7.Nejedlo Fr.   8.Vopelák Jiří    9.Faktor Jos.(Jolan)   10.Holeček Míla   11.Ronovský Míla   12.Pokorný Zd.   13.Mareš Fr.   14.Kraus R.   15.Zelený Jar.   16.Viták Karel   17.Zajíček Miloš   18.Dědourek Ant.   19.Stýblo Lad.   20.Hrbek Zd.   21.Brandejský Jan   22.Dittrich Václav   23.Rezek Jar.   24.Čarek Jar.   25.Kubíček Lad.   26.Bekr Vlast.   27.Novák Vlad.   28.Pagáč Joz.   29.Čech Jos.   30.Fertö Milan   31.Novák Jindřich   32.Šubrt Oldřich

Výsledky družstev ve 13.kole:1.Čáslavští draci 165 b   2.Zruč n/Sáz. 150 b   3.Smetánka 145 b   4.1.mariášová Praha 143 b   5.Žaludské eso 142 b   6.Votroci 116 b

Celkové výsledky družstev po 13.turnajích:1.mariášová Praha 1 955 b   2.Zruč n/Sáz. 1 935 b   3.Čáslavští draci 1 933 b   4.Votroci 1 901 b   5.Smetánka 1 729 b 6.Žaludské eso 1 718 b

Celkové výsledky jednotlivců po 13.turnajích:1.Slobodan Risteski 652 b   2.Jaroslav Studnička 630 b   3.František Mareš 628 b   4.Jindřich Novák 627 b 5.Václav Dittrich 617 b   6.Arnošt Kopecký,František Nejedlo 614 b   8.Zdeněk Hrbek 608 b   9.Stanislav Černuška 598 b   10.Martin Marian 592 b   11.Míla Ronovský590 b   12.Roman Kraus 566 b   13.Ladislav Stýblo 563 b   14.Josef Čech 557 b   15.Jozef Pagáč 552 b   16.Milan Fertö 544   17.Zdeněk Pokorný 532  18.Vladimír Hrčka 510 b   19.Ladislav Kubíček 477 b   20.Oldřich Šubrt 476 b   21.Jaroslav Zelený 466 b   22.Jan Brandejský 464 b   23.Míla Holeček 445 b   24.Jiří Vopelák 378 b   25.Jaroslav Novák 314 b   26.Jiří Michal st. 260 b   27.Jaroslav Čarek 237 b   28.Zdeněk Brůžek 235 b   29.Antonín Dědourek 212  30.Vladimír Novák,Luděk Strnad 208 b  32.Jan Kříž 190 b  33.Karel Viták 159

 

 

 

 

Dvanáctý turnaj,konaný v Jindicích,přilákalo tentokrát 41 hráčů.Výborná kuchyně a výběr ze sedmi druhů lahůdek navodily výbornou náladu a tak nikomu nevadilo ani pošmourné počasí za okny.Jedenačtyřicátý hráč,jeden z pořadatelů Míla Holeček se vzdal hry v rámci zachování dělitelného počtu čtyřmi a působil celý turnaj v rámci rozhodování,zaskakování za ulevující si hráče a jako jídlonoš i jako nápojonosič.Nejvíce se dařilo Martinu Mariánovi před Karlem Obermajerem,v družstvech pak 1.mariášové Praha před čáslav-  skými draky.Další turnaj se koná ve Zruči n/Sázavou ve sportbaru U Gatěho  10.2.2018.v obvyklém času.Věříme,že se zúčastníte v počtu co nejhojnějším.

Výsledky soutěže družstev:1 1.mariášová Praha 155 b   2.Čáslavští draci 150 b  3.Zruč n/S 147 b   4.Smetánka 140 b   5.Žaludské eso 132 b   6.Votroci 117 b

Výsledky jednotlivců:1.Marian Martin   2.Obermajer K.   3.Risteski Slobodan   4.Novák Vladimír   5.Ronovský Miloslav   6.Veselý Karel   7.Kopecký Arnošt   8.Studnička Jaroslav   9.Brandejský Jan   10.Fiala Leoš   11.Zelený Jaroslav   12.Kraus Roman   13.Pagáč Jozef   14.Nejedlo František   15.Čech Josef

Celkové výsledky družstev po dvanácti turnajích:1.1mariášová Praha 1812 b  2.Votroci a Zruč n/S 1785 b   4.Čáslavští draci 1768 b   5.Smetánka 1584 b   6.Žaludské eso 1576 b

Celkové výsledky jednotlivců po dvanácti turnajích:1.Novák Jindřich 597 b   2.Risteski Slobodan 594 b   3.Mareš František 580 b   4.Dittrich Václav 578 b   5.Studnička Jaroslav 571 b   6.Hrbek Zdeněk 567 b   7.Nejedlo František 560 b  8.Kopecký Arnošt 554 b   9.Černuška Stanislav 542 b   10.Ronovský Míla 540 b 11.Marian Martin 537 b   12.Čech Josef 525 b   13.Stýblo Ladislav 521 b   14.Kraus Roman 519 b   15.Pagáč Jozef 518 b   16.Fertö Milan 513 b   17.Hrčka Vladimír 510 b   18.Pokorný Zdeněk 483 b   19.Šubrt Oldřich 447 b   20.Kubí- ček Ladislav 441 b   21.Brandejský Jan 424 b   22.Zelený Jaroslav 420 b   23.Holeček Miloslav 394 b   24.Vopelák Jiří 325 b   25.Novák Jaroslav 314 b

 

 

 

Jedenáctý turnaj hostily Libenice.Účast byla jako v Čáslavi,tedy 28 borců. Nejvíce se dařilo družstvu 1.mariášové Praha a jeho členu Jindrovi Novákovi. Přesto však panovala dobrá nálada,podložená celkem slušnou krmí,dobrou obsluhou a sálajícími kamny.Teď následuje třínedělní přestávka a příště,tedy 3.února se sejdeme v Jindicích,kde nám pánové Fanta a Holeček připraví Lukulské hody a příjemné prostředí ke hře.Takže doufám,že se sejdeme ve větším množství.

Pořadí jednotlivců v 11.kole:1.Jindra Novák   2.Míla Ronovský   3.Roman Kraus   4.Láďa Stýblo   5.Joža Pagáč   6.Zdeněček Hrbek   7.Slobodan Risteski  8.Franta Mareš   9.Jarda Studnička   10.Venda Dittrich   11.Jirka Vopelák   12.Láďa Kubíček   13.Jirka Majer   14.Standa Černuška   15.Milan Fertö

Celkové pořadí jednotlivců po 11.kole:1.Novák Jindřich 560 b   2.Hrbek Zd. 545 b   3.Mareš Fr. 544 b   4.Dittrich V. 543 b   5.Risteski Sl. 536 b  6.Studnička Jar. 518 b   7.Nejedlo Fr. 513 b   8.Černuška St. 501 b   9.Kopecký Arnošt 500 b  10.Stýblo Lad. 498 b   11.Ronovský Mil. 484 b   12.Čech Josef 479 b   13.Marian Martin 477 b   14.Fertö Milan 474 b   15.Pagáč Jozef 471 b   16.Kraus R. 470 b  17.Hrčka Vlad. 467 b   18.Pokorný Zd. 438 b   19.Šubrt Old. 407 b   20.Kubíček Lad. 399 b   21.Brandejský Jan 372 b   22.Zelený Jar. 370 b   23.Holeček Mil. 354 b   24.Vopelák Jiří 325 b   25.Novák Jaroslav 288 b   26.Michal Jiří st. 235 27.Strnad Luděk 208 b   28.Kříž Jan 190 b   29.Dědourek Ant. 169 b

Pořadí družstev v 11.kole:1.1 mariášová Praha 177 b   2.Votroci 168 b   3.Smetánka 147 b   4.Zruč n/Sáz 139 b   5.Žaludské eso 135 b   6.Čáslavští draci 129 b                                                                                                                                                Celkové pořadí družstev po 11.kole:1.Votroci 1.668 b   2.1.mariášová Praha 1.657 b   3.Zruč n/Sáz 1.638 b   4.Čáslavští draci 1.618 b   5.-6.Smetánka a Žaludské eso 1.444 b

 

 

 

Desátý,v roce 2018 první,turnaj se konal na tradičním místě v Čáslavi Na fortně.Slabá účast – jen 28 soutěžících – nabídla docela slušnou úroveň a tradičně výborná polévka i vepřo knedlo zelo i velký výběr cen pro všechny účastníky smazal nepříznivý dojem ze slabé účasti.Hrálo se povinné 100 a nejvíce se dařilo Martinu Machanovi před Frantou Marešem a Karlem Vitákem.V družstvech nejvíce bodovala Zruč n/S před Votroky a Čáslavskými draky.Další turnaj se koná v Libenicích 13.1.2018.

Pořadí družstev: 1.Zruč n/S 155 b   2.Votroci 153 b   3.Čáslavští draci 144 b   4.1mariášová Praha 142 b   5.Smetánka 130 b   6.Žaludské eso 122 b

Pořadí jednotlivců: 1.Machan Martin   2.Mareš František   3.Viták Karel   4.Risteski Slobodan   5.Čech Josef   6.Stýblo Ladislav   7.Fertö Milan   8.Zelený Jaroslav   9.Kopecký Arnošt   10.Nejedlo František   11.Novák Jindřich   12.Studnička Jaroslav   13.Černuška Stanislav   14.Dittrich Václav   15.Michal Jiří st.   16.Hrčka Vladimír   17.Marian Martin   18.Houdek Luděk   19.Pagáč Jozef   20.Brandejský Jan   21.Hrbek Zdeněk   22.Kraus Roman   23.Holeček Miloslav   24.Čarek Jaroslav   25.Šubrt Oldřich   26.Kubíček Ladislav   27.Pokorný Zdeněk   28.Ronovský Miloslav

V celkové klasifikaci se změnilo jen málo,takže celkové výsledky budou zveřejněny po dvanáctém kole.

 

 

Poslední v pořadí devátý turnaj ligy v tomto roce se konal v Kladrubech n/L      s účastí   36 hráčů.Pánům Pokornému a Hubenému se podařilo vsále císařské restaurace navodit sváteční atmosféru podloženou výborným jídlem a přek- vapivě krásnými i hojnými cenami(na každého se dostalo) a kdo měl zájem si odnesl   krásnou vánoční borovici,prostě náběh na bohaté a radostné Ladovy Vánoce. Personál restaurace byl vlídný i vstřícný,takže nálada byla na stupni    vysokém.V samotné hře nejvíce padala karta Jardovi Zelenému před Standou Černuškou aArnoštem Kopeckým,v družstvech pak Zruči n/Sáz.před 1.mariá- šovou Praha a Čáslavskými draky.Další turnaj se koná 6.1.2018.tedy v Novém roce v Čáslavi Na fortně.Všichni mariášníci jsou srdečně zváni!

Pořadí v 9.turnaji jednotlivci:1.Zelený Jar.   2.Černuška Stan.   3.Kopecký Arnošt   4.Jůzl Lad.   5.Dittrich Václav   6.Studnička Jar.   7.Kraus Roman   8.Houdek Zd.   9.Pagáč Jozef   10.Mareš Fr.   11.Šubrt Oldřich   12.Cimfl M.   13.Hubený Ol.   14.Jiránek Fr.   15.Liška(podšitá)   16.Loužil Josef   17.Pokorný Zd.   18.Čech Josef   19.Ronovský Míla   20.Hrčka Vladimír

Celkové pořadí jednotlivců po 9. turnajích:1-2 Hrbek Zd. a Novák Jindřich 450   3.Dittrich Václav 445   4.Mareš Fr. 432   5.Nejedlo Fr. 427   6.Risteski Slobodan 425   7.Studnička Jar. 417   8.Kopecký Arnošt 409   9.Černuška Stanislav 406   10.Marian Martin 393   11.Ronovský Míla 392   12.Stýblo Lad. 386   13-14 Čech Josef a Hrčka Vlad. 380   15.Fertö Milan 374   16-17 Kraus R. a Pagáč Jozef 373   18.Pokorný Zd. 371   19.Šubrt Oldřich 330   20.Zelený Jar.317 21.Kubíček Lad. 315   22.Brandejský Jan 297   23.Novák Jar. 288   24.Vopelák Jiří 275   25.Holeček Míla 272   26.Strnad Luděk 208   27.Kříž Jan 190             Celkem se všech osmi turnajů zúčastnilo 83 hráčů,průměrná účast na letoš-  ních osmi turnajích je 34,8 hráče na turnaj.

Pořadí družstev v 9.turnaji:1.Zruč n/Sáz.163   2.1.mariášová Praha 156   3.Čáslavští draci 137   4.Votroci 134   5.Žal.eso 100   6.Smetánka 68

Celkové pořadí družstev po 9. turnajích:1.Votroci 1347 b   2.Čáslavští draci 1345 b   3.Zruč n/Sáz. 1344 b   4.1.mariášová Praha 1338 b   5.Žaludské eso 1187 b   6.Smetánka 1167 b

 

 

 

 

8.turnaj ligy se konal v Labské Chrčici.Turnaje se zúčastnilo 35 hráčů a kromě podivných cen na 4 a dalších místech se řešilo,zda jsme v Labské Chrčici nebo v Labských Chrčicích(zda platí název Labská Chrčice nebo Labské Crčice)neb na označení obce je název Labská Crčice a na dokumentech na zdi visí název Labské Chrčice?Nakonec jsme z toho stejně nebyli moudří.No paní Zima se přihlásila s vehemencí jí vlastní,tak doufáme,že se i v její náruči bude dařit všem hráčům stále dobře.Příště se sejdeme v Kladrubech n/Labem,ale ne u Černého koně,nýbrž v Císařské restauraci přímo v hřebčíně.Podívejme se na výsledky.V jednotlivcích dal na zadek všem profíkům pan Lubomír Lang před Slobodanem Risteskim a Arnoštem Kopeckým.V družstvech se nejvíce dařilo Zruči n/Sáz.před Smetánkou a Votroky.

Výsledky jednotlivců:1.Lang Lubomír   2.Risteski Slob.   3.Kopecký Arnošt   4.Pagáč Jozef   5.Hrbek Zdeněk   6.Novák Jindřich   7.Studnička Jaroslav   8.Fertö Milan   9.Nejedlo Fr.   10.Kubíček Lad.   11.Kříž Jan   12.Mareš Frant.  13.Dittrich Václav   14.Bulánek Karel   15.Kraus Roman   16.Šubrt Oldřich

Celkové výsledky jednotlivců po 8.turnajích:1.Hrbek Zd.411   2.Novák Jindřich 410   3.Risteski Slob. 393   4.Nejedlo Fr. 390   5.Dittrich Václav 389   6.Mareš Frant. 381   7.Marian Martin 366   8.Studnička Jar. 362   9.Stýblo Lad. 357   10.Kopecký Arnošt 351   11.Ronovský Míla 350   12.Černuška Stanislav 347   13.Fertö Milan 340   14.Hrčka Vladimír 339   15.Čech Josef 337   16.Pokorný Zdeněk 327   17.Pagáč Jozef 321   18.Kraus Roman 319   19.Brandejský Jan 297 20.Šubrt Oldřich 280   21.Kubíček Lad.279   22.Vopelák Jiří 275   23.Holeček Míla 272   24.Novák Jaroslav 258   25.Zelený Jaroslav 257

Výsledky družstev: 1.Zruč n/Sáz. 165   2.Smetánka 160   3.Votroci 151   4.1.mariášová Praha 143   5.Žaludské eso 132   6.Čáslavští draci 130

Celkové výsledky družstev po 8.turnajích:1.Votroci 1213   2.Čáslavští draci 1208   3.1.mariášová Praha 1182   4.Zruč n/Sáz. 1181   5.Smetánka 1099   6.Žaludské eso 1087

Na další turnaj v Kladrubech n/Labem všechny srdečně zve výbor MU !!!

 

 

 

7.turnaj ligy se konal 2.12.2017.v Libenicích za slabé účasti 25 hráčů.Hrálo se v pohodovém tempu,chutná krmě i nápoje trochu zahnaly chmury z malé účasti.Nejlépe se předvedl pan Hrbek před pány Vopelákem a Zeleným. Družstvo se nejlépe prezentovali Votroci před Žaludským esem a Zručí n/S.

Pořadí jednotlivců: 1.Zd.Hrbek   2.Jiří Vopelák   3.Jar.Zelený   4.Milan Fertö 5.Jozef Pagáč   6.Olda Šubrt   7.Zd.Pokorný   8.St.Černuška   9.Fr.Mareš     10.Josef Čech   11.Fr.Nejedlo   12.V.Dittrich   13.Arnošt Kopecký   14.Slobodan Risteski   15.Míla Ronovský   16.Roman Kraus   17.Ladislav Kubíček 

Pořadí družstev:1.Votroci 167   2.Žaludský eso 162   3.Zruč n/Sáz. 160   4.1.mariášová Praha 149   5.Čáslavští draci 142   6.Smetánka 133

Celkové pořadí družstev: 1.Čáslavští draci 1.078 b   2.Votroci 1.062 b   3.1.mariášová Praha 1.039 b   4.Zruč n/Sáz. 1.016 b   5.Žaludský eso 955 b  6.Smetánka 939 b

Celkové pořadí jednotlivců po 7.kolech: 1-2 Hrbek Zd.Novák Jindra 355 b 3.Dittrich V. 341 b   4.Nejedlo Fr. 338 b   5.Marian Martin 336 b   6.Risteski Slobodan 334 b   7.Mareš Fr. 332 b   8.Stýblo Lad. 324 b   9-10 Ronovský M. Studnička Jar. 308 b   11.Černuška St. 306 b   12.Hrčka Vlad. 302 b   13.Čech Josef 299 b   14.Kopecký Arnošt 293 b   15.Fertö Milan 287 b   16.Pokorný Zdeněk 283 b   17.Kraus Roman 273 b   18.Holeček Míla 272 b   19.Brandejský Jan 269 b   20.Pagáč Jozef 264 b   21-22 Šubrt Olda,Vopelák Jiří 235 b   23.Novák Jar. 229 b   24.Kubíček Lad. 228 b   25.Zelený Jar. 221 b   26.Strnad Luděk 208 b   27.Michal Jiří st. 189 b   28.Dědourek Antonín 169 b

Další turnaj se hraje v Labské Chrčici 9.12.2017. Hraje se bez povinností. Srdečně zve výbor MU!

 

 

 

6.turnaj ligy se konal vyjímečně v pátek 17.11.2017.v Dobrovítově za účasti    40 hráčů.V typicky domácím prostředí zvítězil typický pražák Láďa Kubíček před členem Žaludského esa Vaškem Dittrichem a Zručským leadrem Jardou Studničkou.Vdružstvech se nejvíce dařilo 1.mariášové Praha před Čáslavský- mi draky a Zručí n/Sázavou.

Pořadí družstev: 1.1.mariášová Praha 164 b   2.Čáslavští draci 149 b   3.Zruč n/Sáz. 144 b   4.Žaludské eso 133 b   5.Smetánka 129 b   6.Votroci 125 b

Celkové pořadí družstev po 6.kolech: 1.Čáslavští draci 936 b   2.Votroci 895 b 3.1.mariášová Praha 890 b   4.Zruč n/S 861 b   5.Smetánka 806 b   6.Žaludské eso 793 b

Pořadí jednotlivců:1.Kubíček Lad.   2.Dittrich Václav   3.Studnička Jar.   4.Ronovský Mil.   5.Viták Karel   6.Kraus Roman   7.Nejedlo Frant.  8.Fertö Milan   9.Novák Jindřich   10.Michal Jiří st.   11.Kotouč Jan   12.Pagáč Jozef   13.Hrbek Zd.   14.Novák Jaroslav   15.Jirsa Jindřich   16.Mareš Frant.   17.Dědourek Ant.   18.Novák Vlad.   19.Venc Jan   20.Pavlas Václav   21.Risteski Slob.   22.Hrčka Vlad.   23.Adamec Josef   24.Marian Martin   25.Jelínek Václav   26.Brandejský Jan   27.Zeman Jan   28.Kopecký Arnošt

Celkové pořadí jednotlivců po 6.kolech: 1.Novák Jindřich 314   2.Marian Martin 297   3.Hrbek Zdeněk 295   4.Dittrich Václav 292   5.Nejedlo Fr. 288 6.Risteski Slob. 287   7.Stýblo Lad. 281   8.Mareš Frant. 280   9.Studnička Jaroslav 268   10.Hrčka Vlad. 266   11.Ronovský Mil. 262   12.Černuška St. 253 13.Čech Josef 248   14.Kopecký Arnošt 245   15.Brandejský Jan 231   16 – 17. Fertö Milan,Holeček Mil. 230   18 – 19. Novák Jar. Pokorný Zd. 229   20.Kraus Roman 228   21 – 22.Pagáč Jozef,Strnad Luděk 208   23.Michal Jiří st.189   24.Kubíček Lad. 184   25.Šubrt Oldřich 180   26.Vopelák Jiří 176  27.Dědourek Ant. 169   28.Zelený Jar. 163   29.Brůžek Zd. 154   30.Michal Jiří ml. 135 

 

 

 

5.turnaj ligy se konal 4.11.2017. v Kralicích „U Michalů“ a zúčastnilo se 36 hráčů.V domácím prostředí se nejvíce dařilo domácím a tak zvítězil Jirka Michal mladší,zatímco Jirka Michal starší se musel spokojit s 9.místem.           V družstvech se nejvíce dařilo Čáslavským drakům,kteří měli mezi první osmičkou tři borce.

Výsledky jednotlivců:1.Jiří Michal ml.  2.Slobodan Risteski  3.Martin Marian  4.Oldřich Šubrt  5.Jindřich Novák  6.František Nejedlo  7.Jaroslav Černý  8.Stanislav Černuška  9.Jiří Michal st.  10.Zdeněk Pokorný  11.Jaroslav Zelený 12.Jan Šilhavý  13.František Mareš  14.Vladimír Novák  15.Roman Kraus  16.Ladislav Stýblo  17.Václav Dittrich  18.Miloslav Holeček  19.Jaroslav Čarek 20.Zdeněk Hrbek  21.Milan Fertö  22.Jiří Vopelák  23.Jaroslav Novák ….

Výsledky družstev: 1.Čáslavští draci 166 b   2.1.mariášová Praha 152 b               3.Zruč n/Sáz. 139 b   4.Votroci 138 b   5.Žaludské eso 134 b   6.Smetánka 133 b

Celkové výsledky Družstev po 5.turnajích: 1.Čáslavští draci 787 b  2.Votroci 770 b  3.1.mariášová Praha 726 b  4.Zruč n/Sáz. 717 b   5.Smetánka 677 b    6.Žaludské eso 660 b                                                                                                          Celkové výsledky jednotlivců po 5.turnajích: 1.Jindřich Novák 1M 262 b   2.Martin Marian ČD 260 b   3.Ladislav Stýblo VO 255 b   4.Stanislav Černuška ČD 253 b   5 – 6 Zdeněk Hrbek VO a Slobodan Risteski SM 247 b   7.František Mareš 235 b   8.František Nejedlo ČD 234 b   9.Václav Dittrich ŽE 233 b   10.Vladimír Hrčka ČD 227 b   11.Josef Čech VO 220 b   12.Arnošt Kopecký ZR 212 b   13.Jaroslav Studnička ZR 210 b   14.Miloslav Ronovský 1M 205 b   15.Zdeněk Pokorný ŽE 204 b   16.Miloslav Holeček SM 201 b   17.Jan Brandejský ŽE 196 b   18.Luděk Strnad SM 185 b   19.Jaroslav Novák 182 b   20.Oldřich Šubrt ZR 180 b   21.Milan Fertö ZR 177 b   22.Roman Kraus 1M 173 23.Jozef Pagáč VO 159 b   24.Zdeněk Brůžek 154 b   25.Jiří Vopelák ŽE 152 b   26.Jiří Michal st. 138 b   27.Jaroslav Zelený 1M 136 b   28.Jiří Michal ml. 135 b 29.Jaroslav Čarek 130 b   30.Antonín Dědourek 125 b   31.Ladislav Kubíček SM 124 b   32.Josef Dittrich 123 b   33.Jan Kříž 114 b

Další ligový turnaj se hraje v Dobrovítově v pátek(státní svátek) 17.11.2017. Zahájení obvyklé,všechny mariášníky srdečně zve výbor MU!                                                                                        Za výbor MU starosta Fr.Nejedlo

 

   

 

4.turnaj ligy se konal v Malešově „U Melcerů“ za účasti 43 hráčů.Po dlouhé době se opět hrála jedna nutná trojka a po opileckém úrazu jednoho z účastníků se dohrávala i druhá.Výborná polévka i hutný oběd přispěly k  

dobré náladě a tak se hrálo jako o život.Nejvíce se dařilo Jardovi Studničkovi před Jeníkem Křížem a Pepou Dittrichem,v družstvech pak zvítězila 1.mariá- šová Praha před čáslavskými draky a Votroky.

Výsledky jednotlivců ve 4.kole:1.J.Studnička  2.J.Kříž  3.J.Dittrich  4.L.Strnad 5.J.Novák  6.V.Hrčka  7.F.Mareš  8.M.Ronovský  9.M.Marian  10.S.Černuška 11.J.Čech  12.S.Risteski  13.L.Stýblo  14.O.Šubrt  15.R.Kraus  16.J.Mercl

Celkové výsledky po 4.kole:1-2 J.Studnička a L.Stýblo 210  3-4 Z.Hrbek a J.Novák  5.M.Marian 202   6.S.Černuška 200  7.V.Hrčka 197  8.J.Čech 193 9.V.Dittrich 189  10.S.Risteski 188  11.F.Mareš 187  12.A.Kopecký  13.F.Nejedlo 179  14.M.Ronovský 176  15-17 J.Brandejský,J.Pagáč,L.Strnad 159  18.M.Holeček 158  19.Z.Pokorný 153  20.Jar.Novák 144

Výsledky družstev ve 4.kole:1.1.mariášová Praha 163  2.Čáslavští draci 158   3.Votroci 142  4.Zruč n/S 138  5.Smetánka 130  6.Žaludské eso 116

Celkové výsledky po 4.kole:1.Votroci 632  2.Čáslavští draci 621  3.1.mariášová Praha 574  4.Zruč n/S 573  5.Smetánka 544  6.Žaludské eso 526

Další turnaj se hraje v Kralicích U Michalů 4.11.2017.Zápis do 9.oo hod.        Všechny přátele mariáše zve výbor MU.      Za výbor starosta F.N.

 

3. turnaj ligy 2017-2018 proběhl ve Zruči n/S za konstantní účasti 32 hráčů.  Ospalé počasí s občasným deštěm lákalo k setrvání v útulné hospůdce V rákosí co nejdéle.Herně se dařilo hráčům družstva Čáslavských draků, kteří měli v první pětce všechny čtyři hráče. Do šestého místa se vklínili dva borci družstva Votroků a v první desítce figurovali tři hráči domácí Zruče n/S.

Výsledky jednotlivců: 1. Martin Marian ČD   2. Ladislav Stýblo VO   3. Stanislav Černuška ČD   4. František Nejedlo ČD   5. Vladimír Hrčka ČD   6. Jozef Pagáč VO   7. Arnošt Kopecký ZR   8. Jindřich Novák 1.M   9. Jaroslav Čarek ZR        10. Jaroslav Studnička ZR   11. Zdeněk Pokorný ŽE   12. Miloslav Holeček SM   13. Jiří Michal st.   14. Jan Brandejský ŽE   15 .Zdeněk Brůžek   16. Jaroslav Rezek   17. Zdeněk Hrbek VO   18. Václav Dittrich ŽE  19. Roman Kraus 1.M    20. Leopold Fiala   21. Leoš Fiala   22. Slobodan Risteski SM   23. Jaroslav Novák 24. Miloslav Ronovský 1.M   25. Jiří Michal ml.

Výsleky družstev: 1.Čáslavští draci 175   2.Votroci 158   3. Zruč n/Sázavou 157   4. Žaludské eso 140   5.  1.mariášová Praha 132   6. Smetanka 119                     

Celkové výsledky družstev po třech turnajích: 1.Votroci 490   2. Čáslavští draci 463   3. Zruč n/Sázavou 435   4. Smetanka 414   5. 1.mariášová Praha 411   6. Žaludské eso 410

Výsledky jednotlivců po třech turnajích:

1.-2. Zdeněk Hrbek, Ladisl. Stýblo 162  3.-5.Martin Marian, Jindřich Novák, Jaroslav Studnička 150   6.-7. Stanislav Černuška, Arnošt Kopecký 149   8.Václav Dittrich 147   9. Frant. Nejedlo 144  10. Josef Čech 143   11. Vladimír Hrčka 142   12. Slobodan Risteski 139   13. Míla Holeček 134   14. Frant. Mareš   133   15. Jozef Pagáč 126   16. Míla Ronovský 123 17.-18. Jan Brandejský, Zdeněk Pokorný 119   19. Milan Fertö 118   20. Jaroslav Novák 112   21. Jiří Lukeš 107   22. Luděk Strnad 102   23. Lad.Kubíček 93   24. Jaroslav Čarek 88   25. Jaroslav Zelený 86   26. Jiří Vopelák 85   27. Roman Kraus 81   28. Zdeněk Brůžek 78  29. Oldřich Šubrt 76   30. Ant.Dědourek 68

Další, v pořadí čtvrtý turnaj, se koná v Malešově v hostinci U Melzerů v sobotu 21.10.2017. Zahájení obvyklé. Hraje se bez povinností. Pořadatelem turnaje je pan František Mareš a rozhodčím turnaje bude pan Martin Marian.Všechny dobré mariášníky srdečně zve výbor MU.

 

24.ročník ligy byl zahájen 23.9.2017.v Čáslavi na Fortně.Za účasti 34 hráčů se nejvíce dařilo Zdeněčkovi Hrbkovi a družstvu Votroků.Tradičně dobrá atmosféra a chutná krmě přispěly k dobré náladě.Výbor MU se zhostil své premiéry v organizaci turnaje vcelku dobře.                                                              Další pořadí jednotlivců: 2.V.Dittrich  3.M.Marian  4.J.Čech  5.L.Stýblo  6.J.Vopelák  7.M.Holeček  8.L.Mráček st.  9.S.Risteski  10.M.Houdek  11.S.Černuška  12.L.Kubíček  13.J.Lukeš  14.F.Mareš  15.L.Strnad                 Pořadí družstev: 2.Žaludské eso  3.Čáslavští draci  4.Smetánka  5.1.mariášová Praha  6.Zruč n/Sázavou

  Druhé kolo ligy proběhlo v dosud panenské obci Libenice.Příjemné prostředí a přijatelné cenové relace ve výběru nápojů,výborné jídlo i obsluha vytvořily dobrou náladu,ke které přispělo i nádherné počasí a tak se na tomto klání nedala nalézt žádná chybička.                                                                                            Soutěž družstev přinesla zajímavou bodovou remízu mezi družstvy Votroků a Zruče n/S. O pořadí tak nakonec rozhodl lépe se umístivší čtvrtý hráč Zruče, před čtvrtým hráčem Votroků.Další pořadí:3.Smetánka  4.1.mariášová Praha 5.Čáslavští draci  6.Žaludské eso.                                                                                       Po dvou kolech vedou Votroci před Smetánkou a Čáslavskými draky.

Soutěž jednotlivců ovládl J.Studnička před J.Lukešem a Z.Hrbkem dále: 4.A.Kopecký  5.L.Strnad  6.J.Kříž  7.J.Čech  8.F.Nejedlo  9.Jindra Novák     10.F.Mareš  11.M.Krýbl  12.M.Ronovský  13.S.Risteski  14.L.Stýblo  15.J.Zelený  16.V.Dittrich  17.L.Kubíček  18.V.Hrčka  19.M.Fertö  20.S.Černuška

  Po dvou kolech vede celkové pořadí Zd.Hrbek před J.Čechem,J.Lukešem, V.Dittrichem,L.Stýblem,L.Strnadem a S.Risteskim.                                           Soutěž družstev vedou Votroci před Smetánkou a Čáslavskými draky.

Příští 3.kolo se hraje ve Zruči n/Sázavou.Původně avízovaný hotel Baťov bohužel z technických důvodů není dostupný a tak se klání přesouvá do restaurace v Rákosí(blízko fotbalového stadionu).Zápis do 9.oo hod. Srdečně zve výbor MU.                                                                           Za výbor MU starosta F.N.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *