Extraliga 2019

Desátý turnaj extraligy se konal 1.6.2019.opět v Jirnech.Účast byla        tentokrát slabší – pouhých 48 hráčů.Nádherné počasí lákalo spíš do         bazénu,ale i tak se turnaj vydařil.Nejvíc zářil Jindra Novák a mančaft   Podřípanů.Takže výsledky jednotlivců i družstev:

Jednotlivci:1.Novák Jindra   2.Pfajfr Jiří   3.Risteski Slobodan   4.Polák   Štefan   5.Šindelář Vladimír   6.Mareš Josef   7.Hrdlička Vojta   8.Majer           Jiří   9.Boleček Štefan   10.Kraus Roman   11.Kubíček Ladislav   12.Bosák   Florian   13.Petříček Miroslav   14.Korous Zdeněk   15.Obermajer Karel           16.Toman Zdeněk   17.Soused Karel   18.Vašíček Franta   19.Vavřínek        František   20.Kříž Jan   21.Zelený Jaroslav   22.Studnička Jaroslav                  23.Viktora Jiří   24.David Pavel   25.Šlégr Václav

Družstva:1.Podřípani 198 b   2.Jirny 185 b   3.Panenský Týnec 185 b               4.Jihočeši 181 b   5.Brdonoši 178 b   6.Zruč n/S 156 b   7.Újezd 154 b            8.Mrač 147 b   9.Čáslavští draci 133 b   10.Liberec 129 b

Družstva po desátém kole:1.Podřípani 1 719 b   2.Jihočeši 1 622 b   3.Pan.        Týnec 1 591 b   4.Zruč n/S 1 562 b   5.Brdonoši 1 480 b   6.Újezd 1 406 b          7.Mrač 1 358 b   8.Jirny 1 306 b   9.Čáslavští draci 1 249 b  10.Liberec 1 121 b

Jednotlivci po 10.kole:1.Šlégr Václav 511 b   2.Pfajfr Jiří 504 b   3.Risteski         Slobodan 490 b  4.Boleček Štefan 478 b  5.Šindelář Vladimír 475 b  6.Novák Jindřich 441 b   7.Mareš Josef 439 b   8.Kubíček Ladislav 434 b   9.Kraus Roman 410 b  10.Kopecký Arnošt 386 b  11.Vašíček Franta 365 b  12.Studnička Jaroslav 353 b   13.Šindelář Jaroslav 331 b   14.Majer Jiří 328 b   15.Russ Robert 320 b   16.Dneboská Kamila 312 b  17.David Pavel 301 b  18.Krýbl Miroslav 297 b  19.Obermajer Karel 294 b  20.Kubiska Jiří 292 b  21.Ronovský Miloslav 291 b   22.Kupec Zdeněk 286 b   23.Hrdlička Vojta 285 b   24.Soused   Karel 270 b   25.Viktora Jiří 263 b  26.Dittrich Václav 245 b   27.Šulc Zdeněk 241 b   28.Zeman Jiří 240 b  29.Nejedlo Franta 235 b   30.Stýblo Ladislav 229 b 31.Rousek Míra 226 b   32. Toman Zdeněk 224 b   33.Kozel Josef 220 b   34.Dušánek Josef 218 b   35.Korous Zdeněk 214 b

Přejeme všem zainteresovaným krásnou dovolenou a úderem podzimu se těšíme na další shledání!!!!

 

 

 

Devátý turnaj extraligy se konal 18.5.2019.v areálu hostince v Jirnech. Účastbyla náramná – celkem 64 hráčů.Prostředí bylo úžasně hospodské,  takže se hrálo ve správném prostředí.Nejvíce padala karta panu Václavu Šlégrovi z Brdonošů před Vladimírem Šindelářem z Podřípanů a Robem Russem z Panenského Týnce.Vdružstvech se nejvíc dařilo Podřípanům      před družstvem Panenského Týnce a domácím Jirnům.

Pořadí jednotlivců:1.Václav Šlégr   2.Vladimír Šindelář   3.Robert Russ    4.Josef Velich   5.Jaroslav Šindelář   6.Štefan Boleček   7.Vráťa Brožek    8.Václav Snop   9.Slobodan Risteski   10.Roman Kraus   11.Josef Slabý     12.Jan Kříž   13.Jiří Majer   14.Zdeněk Korous   15.Václav Dittrich                16.Vít Halamíček   17.Zdeněk Toman   18.Ladislav Stýblo   19.Florian       Bosák   20.Vojtěch Hrdlička   21.Zdeněk Šulc   22.Jiří Viktora   23.Jiří        Kubiska   24.Vladimír Šic   25.Jaroslav Studnička   26.Miloslav Ronov-          ský   27.Josef Dušánek   28.František Nejedlo   29.Zdeněk Pokorný        30.Ladislav Kubíček   31.Jiří Pfeifer   32.Zdeněk Hrbek   33.Miroslav          Petříček   34.Arnošt Kopecký   35.Miroslav Krýbl   36.Míra Rousek

Pořadí družstev:1.Podřípani 191 b   2.Panenský Týnec 189 b  3.Jirny 181      4.Zruč n/S 165 b   5.Mrač 124 b   6.Liberec 120 b   7.Jihočeši 107 b

Celkové výsledky družstev po devíti kolech:1.Podřípani 1 521 b   2.Jiho-        češi 1 441 b   3.- 4.Zruč n/S a Panenský Týnec 1 406 b   5.Brdonoši 1 302 b     6.Praha – Újezd 1 252 b   7.Mrač 1 211 b   8.Jirny 1 121 b   9.Čáslavští draci            1 116 b   10.Liberec 992

Celkové výsledky jednotlivců po devíti turnajích:1.Šlégr Václav 471 b         2.Pfeifer Jiří 441 b   3.Risteski Slobodan 428 b   4.Boleček Štefan 422 b  5.Šindelář Vladimír 415 b   6.- 7.Kubíček Ladislav a Mareš Josef 380 b            8.Novák Jindřich 377 b   9.Roman Kraus 355 b   10.Kopecký Arnošt 348 b        11.Šindelář Jaroslav 331 b   12.Russ Robert 320 b   13.Vašíček Frant. 318 b    14.Studnička Jaroslav 310 b   15.Dneboská Kamila 278 b   16.Kubiska Jiří       274 b   17.- 19.Majer Jiří,Ronovský Míla a Krýbl Miroslav 271 b   20.Kupec        Zdeněk 261 b   21.David Pavel 260 b   22.Dittrich Václav 245 b   23.Ober-            majer Karel 244 b   24.Zeman Jiří 240 b   25.Stýblo Ladislav 229 b               26.Hrdlička Vojtěch 227 b   27.Soused Karel 222 b   28.Viktora Jiří 221 b        29.Kozel Josef 220 b   30.Dušánek Josef 218 b   31.Šulc Zdeněk 217 b          32.Nejedlo František 212 b   33.Pokorný Zdeněk 211 b   34.Hrbek Zdeněk            206 b   35.Ohem Václav 199 b         

Další tedy 10.díl extraligy se koná 1.6.2019.opět(pro velký úspěch) v mís-          tním restauránu v Jirnech.Všichni příznivci hry zvané mariáš jsou srdečně       zváni.

 

Celkové pořadí družstev po 8.turnajích:1.Jihočeši 1 334 b   2.Podřípani          1330 b   3.Zruč n/S 1 219 b   4.Panenský Týnec 1 217 b   5.Brdonoši 1 196 b      6.Praha – Újezd 1 183 b   7.Mrač 1 087 b   8.Čáslavští draci 1 024 b              9.Praha – Jirny 940 b   10.Liberec 872 b

Celkové pořadí jednotlivců po 8.turnajích:1.Pfajfr Jiří 407 b   2.Šlégr          Václav 407 b   3.Risteski Slobodan 372 b   4.Boleček Štefan 363 b               5.Mareš Josef 357 b   6.Šindelář Vladimír 352 b   7.Novák Jindřich 351 b    8.Kubíček Ladislav 345 b   9.Kopecký Arnošt 317 b   10.Vašíček Frant.306    11.Kraus Roman 300 b   12.Šindelář Jaroslav 271 b   13.Studnička Jaroslav     270 b   14.David Pavel 260 b   15.Russ Robert 258 b   16.Dneboská Kamila      256 b   17.Krýbl Miroslav 241 b   18.Kubiska Jiří 232 b   19.Ronovský              Miloslav 232 b   20.Zeman Jiří 226 b   21.Obermajer Karel 225 b 22.Majer     Jiří 219 b   23.Kozel Josef 212 b   24.Soused Karel 205 b   25.Ohem Václav       199 b   26.Hrdlička Vojtěch 182 b   27.Dušánek Josef 180 b   28.Reisner          Martin 180 b   29.Viktora Jiří 178 b   30.Janda Josef 176 b   31.Nejedlo       František 175 b   32.Pokorný Zdeněk 175 b

 

Místem konání 8.turnaje se stala Čáslav zároveň se závěrečným turnajem Mariášové Unie – tradičně Na fortně.Účast 55 hráčů,takže se musela hrát   jedna trojka.Vítězství si odnesli Václav Šlégr a družstvo Podřípanů.

Družstva:1.Podřípani 206 b   2.Jihočeši 202 b   3.Praha – Jirny 182 b        4.Praha – Újezd 172 b   5.Brdonoši 158 b   6.Panenský Týnec 157 b   7.Mrač     147 b   8.Zruč n/S 130 b   9.Čáslavští draci 105 b   10.Liberec 78 b

Jednotlivci:1.Šlégr Václav   2.Kubiska Jiří   3.David Pavel   4.Pfajfr Jiří     5.Šindelář Vladimír   6.Slabý Josef   7.Boleček Štefan   8.Zelený Jaroslav      9.Studnička Jaroslav   10.Brandejský Jan   11.Risteski Slobodan   12.Dnebovská Kamila   13.Michal Jiří ml.   14.Čech Josef   15.Snop Václav   16.Vašíček František   17.Brůžek Zdeněk   18.Zeman Jiří   19.Novák Jindra   20.Kubíček Ladislav   21.Kopecký Arnošt   22.Šindelář Jaroslav

 

7.turnaj hostil Panenský Týnec.Turnaje se zúčastnilo 116 hráčů,takže na  spoustu z nich,třebaže zvyklých na přísun bodů,se tentokrát nedostalo.

Družstva:1.Zruč n/S 175 b   2.Mrač 154 b   3.Panenský Týnec 132 b   4.Podřípani 86 b   5.Brdonoši 78 b   6.Liberec 61 b   7.Jihočeši 57 b 8.Praha Jirny 52 b   9.Praha – Újezd 46 b   10.Čáslavští draci 35 b

Jednotlivci:1.Šigut Petr   2.Majer Jiří   3.Kopecký Arnošt  4.Tyšer Emil       5.Boleček Štefan   6.Ronovský Miloslav   7.David Pavel   8.Vlasák Zdeněk     9.Toman Zdeněk   10.Mikéska Jiří   11.Kraus Roman   12.Matějka Václav   13.Radosta Pavel   14.Kotyšan Zd.   15.Šic Vladimír   16.Ohem Václav       17.Masnerová Kateřina   18.Šlégr Václav   19.Kupec Zdeněk  20.Janda            Josef   21.Pavlíková Helena   22.Metlička Jiří   23.Šindelář Jaroslav

 

6.turnaj se konal v Liberci a pořadí jednotlivců a družstev bylo následující:

Družstva:1.Panenský Týnec 207 b   2.Jihočeši 200 b   3.Praha – Újezd 199 b   4.Brdonoši 199 b   5.Podřípani 193 b   6.Zruč n/S 191 b   7.Čásl. draci 190 b   8.Mrač 151 b   9.Praha – Jirny 128 b   10.Liberec 112 b

Jednotlivci:1.Procházka Petr   2.Brendl Petr   3.Studnička Jaroslav            4.Boleček Štefan   5.Obermajer Karel  6.Pfajfr Jiří   7.Zimmermannová Jaroslava   8.Šlégr Václav   9.Russ Robert   10.Šindelář Jaroslav 11.Šindelář Vladimír   12.Dnebovská Kamila   13.Svinka Pavel   14.Ohem Václav          15.Kraus Roman   16.Mareš Josef   17.Kubiska Jiří   18.Kupec Zdeněk

 

5.turnaj extraligy proběhl na Mrači a vytvořil následující pořadí družstev a jednotlivců.

Družstva:1.Praha – Jirny 177 b   2.Podřípani 154 b   3.Jihočeši 143 b                 4.Čáslavští draci 134 b   5.Panenský Týnec 133 b   6.Mrač 133 b    7.Brdonoši   132 b   8.Liberec 127 b   9.Praha – Újezd 120 b   10.Zruč n/S 82 b

Jednotlivci:1.Korbel Jiří   2.Kubiska Jiří   3.Vávrovský Jan   4.Marián Martin   5.Dneboská Kamila   6.Hurt Miloslav   7.Kubíček Ladislav   8.Velich Josef      9.Strnad Luděk   10.Šlégr Václav   11.Cabrnoch Zdeněk   12.Janda Josef          13.Reisner Martin   14.Houdek Zdeněk   15.Novák Jindřich   16.Risteski       Slobodan   17.Studnička Jaroslav   18.Zeman Jiří   19.Mareš Josef

 

 

Po turnajích č.3 v Libenicích a 4 v Dobrovítově se vytvořilo toto pořadí v družstvech a jednotlivcích.

Družstva:1.Jihočeši 732 b   2.Podřípani 692 b   3.Újezd n/L 646 b   4.Zruč n/S 641 b   5.Brdonoši 629 b   6.Panenský Týnec 588 b   7.Čáslavští draci 560 b   8.Mrač 502 b   9.Liberec 494 b   10.Praha – Jirny 401 b

Jednotlivci:1.Pfeifer J.Jiho 229 b  2 – 3 Mareš Jos.(Jiho) a Novák Jin.(Újezd) 219 b   4.Šindelář Vl. Podřípani 196 b   5.Risteski Slob. Podřípani 194 b   6.Kubíček Lad. Jirny 193 b   7.Šlégr Václ. Brdonoši 184 b  8.Kraus R.Zruč n/S 179 b   9 – 10 Boleček Št. Pan.Týn. a Vašíček Fr. Podřípani 172 b   11.Kopecký Arnošt Zruč n/S 165 b   12 – 13 Hrbek Zd. a Stýblo Lad. oba Votroci 159 b   14.Dittrich Václav Žal.eso 157 b   15.Pokorný Zd. Žal.eso 144 b   16.Bulánek Lad. Újezd n/L 143 b   17.Dušánek Jos. Čásl.draci 140 b   18.Krýbl Mir.Liberec 136 b   19.Obermajer Karel Brdonoši 134 b   20.Ronovský Míla Zruč n/S 133 b 21.Kupec Zd.Újezd n/L 128 b   22.Hrdlička Vojta Liberec 127 b   23.Russ Rob. Pan.Týn. 124 b   24.Kozel Jos. Jiho 121 b   25.Nejedlo Frant.Čásl.draci 119 b  26.Pagáč Joz. Votroci 117 b   27.Korous Zd. Pan.Týn. 112 b   28.Rousek Míra Brdonoši 110 b  29.Studnička Jar. Zruč n/S 104 b  30.Šindelář Jar.Podř.100 b 

 

 

 

5.1.2019.byl turnajem v Čáslavi zahájen 1.ročník extraligy mariáše pro rok 2019.Zúčastňují se družstva(abecedně) 1.Brdonoši   2.Čáslavští draci   3.Jihočeši   4.Liberec   5.Mrač   6.Panenský Týnec   7.Podřípani   8.Praha – Jirny   9.Praha – Újezd   10.Zruč n/S.                                                                         Zatím byla odehrána dvě kola – Čáslav a Borovany.Hlavní náplní extraligy je soutěž družstev,i když se počítá rovněž soutěž jednotlivců.Hraje se systémem ligy MU,vyjímku tvoří pouze turnaje hrané dle jihočeského bodování podle pořadí u stolu.Další turnaj se koná zároveň s ligou MU dne 2.3.2019.v Libe-  nicích.Další podrobnosti a pořadí družstev i jednotlivců budou uvedeny po sehrání Libenického turnaje.   Za výbor MU starosta Fr.Nejedlo 

Komentáře nejsou povoleny.